Berisha: Edi Rama ka qenë dhe është nën hetim ndërkombëtar

Kryetari i PD, Sali Berisha deklaroi gjatë konferencës për shtyp me gazetarët se, Edi Rama ka qenë dhe është nën hetim ndërkombëtar.

“Unë mund t’ju deklaroj se personalisht Edi Rama, është sipas të gjitha indicieve, ka qenë dhe është në hetim ndërkombëtar”, deklaroi Berisha.

About Redaksia

Check Also

Rikthehet në detyrë Nënkomisarja e Elbasanit

Rikthehet në detyrë si nënkomisare pranë sektorit të Krimit Ekonomik në drejtorinë e policisë së …

Leave a Reply

Your email address will not be published.