Kryeministrit Edi Rama, gjate konferences "Korrupsioni zgjedhor, nevoja per nje reforme elektorale te thelle dhe gjitheperfshirese", e iniciuar Koalicioni i Vezhguesve Vendore, ne hotel Tirana./r/n/r/nAlbanian Prime Minister Edi Rama during a conference about the necessity of the Electoral Reform.

Edi Rama, një vasal i shpifur! Turpi i kombit, turpi i Europës!

Kryetari i PD, Sali Berisha shkruan në një postim në Facebook se, Edi Rama është një vasal i shpifur. Sipas Berishës, ai mbyll shkolla në Tiranë me urdhër nga Sulltani.

Reagimi

Ai mbyll shkolla në Tiranë me urdhër nga Sulltani. Një akt i shëmtuar antikombëtar, antidemokratik, antieuropian! Mbështetje të plotë mësuesve dhe nxënësve të Kolegjit Mehmet Akif dhe Kopshtit të fondacionit Gylistan. sb

About Redaksia

Check Also

Kalaja depoziton në SPAK kallëzim ndaj Veliajt, Ramës, Lindita Ramës e Artan Lames

Sot me emrin tim personal, unë Adriana Kalaja, depozitova në SPAK 2 kallëzime: 1. Kundra …

Leave a Reply

Your email address will not be published.