Krim i rëndë Rama-Veliu, 32-vjeçarin e masakruan duke e shkelur me makinë

Ardi Veliu, me urdhër të Ramës dhe Çuçit, trillon dhe përdhos viktimën.

Lexoni mesazhet e qytetarëve dixhitalë:

Policia e drogës, me të njëjtin raport si të rastit Rasha edhe për 32 vjecarin Kurti! Përdorues droge dhe me sëmundje të epilepsisë, në fakt ata që e njohin e dinë shumë mirë që Laeri nuk ishte as përdorues droge dhe as me semundje shoqëruse! Monstrat, pasi të vrasin, të vendosin edhe epitete të ZEZA! Kamikazi Ardi Veliu, pasi ekzekutoi mbas shpine Klodian Rashen, i vendosi edhe pistoletë në dorën e viktimës, më pas e etikuan si përdorues droge dhe i sëmurë me epilepsi, të njëjtën gjë po bënë edhe me 32 vjecarin që policia vrau mbrëm. Ky kamikaz, në rastin e parë, ishte drejtor i policisë, sot është shefi Kontollit të Mbikqyrjes Policore!

*Mirdita Doktorr Leart Kurti te cilit xhelatet e Rames dhe Çuçit i moren shhpirtin ishte djale i vetem i nje familje te ndershme, te varfer. Krim i shemtuar.
Thuhet se kriminelet i moren shpirtin duke e shtypur me makine!

*Pershendetjte dr Ne lidhje me shoqerimin e shtetasit Lear Kurti mbreme ne Komesarjatin e Policis 3 per verifikim e qe si pasoje gjeti vdekjen nga veprimet antiligjore te punonjesve te policis qe kryen veprimet . Komunikata e policis bie ndesh me njoftimin e spitalit te traumes se shtetasi Lear Kurti ndrroj jete ne spital, por spitali hedhe poshte kete pretendim duke konfirmuar se shtetsi erdhi pa shenja jete. Policia ka shkelur procedurat standarte te punes per menyren si ka vepruar me verifikimin e kontrollin e shtetasit pa asnje shkak e arsye, dhe nga burime ne momentin e shoqerimit dhe ndalimit policia ka ushtruar dhune e presion te forte psikologjik, dhe pasi i ndaluri ka kerkuar ndime per spital, punonjesit e policis e kane shoqeru ne Komesarjat ku ka ardhe dhe pasoja e vdekjes. Ngjarja po mbahet nen kontroll nga drejtusit e Policis dhe AMF per te kontrolluar informacionin.

About Redaksia2

Check Also

Afera e Portit të Durrësit/ Aktivistët shqiptarë letër presidentes së KE

Aktivistet shqiptare që jetojnë jashtë vendit, Erisa Bajaziti dhe Iva Grillo i kanë drejtuar një …

Leave a Reply

Your email address will not be published.