Shehaj: Mediat e Ramës në sulm ndaj kompanisë, do të përballen me padi

Deputeti i PD, biznesmeni Agron Shehaj ka reaguar ndaj sulmeve që mediat e Ramës po i bëjnë kompanisë së tij. Shehaj shkruan në reagimin e tij se, Sulmi politik vazhdon në mediat e regjimit me urdhër dhe regji të Ramës. Ai ka paralëjmuar se do të ngrejë padi ndaj tyre për prishje të imazhit të një kompanie ndërkombëtare.

Reagimi i Shehajt

Çdo gjë që mediat e Ramës po propagandojnë është mashtrim fund e krye. Sulmi politik vazhdon në mediat e regjimit me urdhër dhe regji të Ramës. Afera e resortit të Xhaçkes me firmë të Ramës është vetëm fillimi.

Çdo media që shpik apo shpërndan lajme të rreme do përballet me padi penale dhe kërkesë dëmshpërblimi për dëmtim të imazhit të një kompanie ndërkombëtare.

About Redaksia

Check Also

Rama udhëron arrestimin e zyrtares së lartë për të sfumuar skandalin e lirimit të Tahirit

Sekretarja e Përgjithshme e Ministrisë së Shëndetësisë, Joana Duro është arrestuar ditën e sotme. Burime bëjnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *