Berisha publikon videon: Shëtitje e këndshme në Gjirokastër! 

Kryetari i PD, Sali Berisha ka njw video në TikTok me momente të bukura të shkëputura nga vizita që kreu në zonën turistike të Gjirokastrësdisa ditë më parë, shoqëruar nga një këngë e njohur popullore.

“Shëtitje e këndshme në Gjirokastër dhe takim me bizneset e qytetit!”, shkruasn Berisha në profilin e tij në TikTok, në këtë platformë komunikimi ku ka hyrë rishtazi.

 

About Redaksia

Check Also

Reagon SHBA: Të skandalizuar nga sulmi ndaj Berishës

SHBA reagon për sulmin ndaj kreut të PD, Sali Berisha. Nje zedhenes i ambasades se …

Leave a Reply

Your email address will not be published.