Berisha: Nuk kemi në fokus asnjë njeri tjetër përveç Edi Ramës!

Kryetari i PD, Sali Berisha tha se, ishte makinacion i Edi Ramës mungesa e avokatit në seancën e djeshme në gjykatën e Apelit. Berisha tha se, nuk kemi në fokus asnjë njeri tjetër përveç Edi Ramës!
“Nuk kemi në fokus asnjë njeri tjetër përveç Edi Ramës.
Demokratët e dinë. Ai është njeriu që kërkon të konfiskojë flamurin e demokratëve.
Ata, në kohën e duhur, do marrin udhëzimet përkatëse dhe do qëndrojnë sipas udhëzimeve”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

Zbulohet ortakëria e Olsi Ramës me Amant Josifin në kërkim ndërkombëtar për 2.2 miliardë euro mashtrim

Mandati i arrestit ndërkombëtar për Amant Josifin erdhi pas disa shkrimeve investigative në mediat e …

Leave a Reply

Your email address will not be published.