Berisha publikon videon e BBC: Shqipëria, një shtet i dështuar që qeveriset nga një qeveri e korruptuar!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar videon medias më të shikuar në botë BBC me një reportazh për Shqipërinë.

“BBC, media më e shikuar në botë: Shqipëria, një shtet i dështuar që qeveriset nga një qeveri e korruptuar! Ndiqeni sipas deshirës videon. #sb”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Protesta, Berisha përshëndet liderët europianë: Garantojmë siguri të plotë miqve tanë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha e konsideroi si antikushtetues dhe të diktuar nga Edi Rama refuzimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published.