Cristiano Ronaldo, libër biografik

Gazetari i L’Equipe, Thierry Marchand ka publikuar kohëve të fundit një biografi të Cristiano Ronaldos në të cilën ka treguar shumë për gjërat e pa njohura më parë për karrierën e futbollistit portugez.

Në biografi, thuhet se PSG ende janë të interesuar për transferimin e 37 vjeparit, dhe se sulmuesi i Manchester United nuk do të hezitonte që ta kthente këtë gjë në realitet.

“E di që dera është e hapur”, ka thënë Ronaldo, përmendet në këtë biografi, cituar nga Marca.

“E shoh vetëm duke luajtur në Parkun e Princave, para 50 000 emigrantëve portugezë. Kjo është fantastike”.

About Redaksia

Check Also

Flamuri shqiptar “ngrihet” në Katar në përkrahje të Xhakës e Shaqirit

Është duke u zhvilluar ndeshja Brazil-Zvicër, e vlefshme për Kampionatin Botëror që po zhvillohet në …

Leave a Reply

Your email address will not be published.