Duka, thirrje qytetarëve për t’u bashkuar në protestë

Thirrja e Agron Dukës 

Të nderuar motra e vëllezër, anëtarë dhe simpatizantë të PAA në emër të Kryetarit të kësaj partie ju ftoj të gjithve ju, ti bashkoheni protestës mbarëkombëtare ditën e shtunë, datë 12 Nëntor, ora 16:00 në sheshin Skënderbej.
Çdo kush nga ju me pjesëmarrjen në këtë protestë, i tregojmë në mënyrë të qytetëruar qeverisë në pushtet se: vota e shqiptarëve tè sjell në pushtet dhe zëri i bashkuar i shqiptarëve të largon nga drejtimi i Shqipërisë.

About Redaksia

Check Also

Protesta, Berisha përshëndet liderët europianë: Garantojmë siguri të plotë miqve tanë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha e konsideroi si antikushtetues dhe të diktuar nga Edi Rama refuzimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published.