Zyrtari i PS ktheu shtëpinë në laborator kokaine, ja çfarë postonte për Ramën

Viktor Çervanaku, ish-kryetar i komunës Frakull në Fier dhe zyrtar i PS, kishte kthyer shtëpinë në laborator kokaine.

Operacioni i DEA, policisë shqiptare dhe njësisë anti-drogë të Malit të Zi çuan në zbulimin e magazinës së drogës pasditen e kësaj të enjte, teksa paralelisht u zhvillua një aksion edhe në Tivar. Një sasi e konsiderueshme kokaine është gjetur brenda shtëpisë së funksionarit socialist.

Çervanaku, i vënë zyrtarisht nën akuzë për trafik droge, është militant i PS dhe mbështetës i thekur i Edi Ramës.

Një javë më parë ai ka bërë një shënim të gjatë në rrjetet sociale ku shpreh të gjithë dhurimin e tij për Ramën duke thënë se do të jetë kryeministër deri në 2030, ndërsa duke përdorur fjalor banal fyen opozitën dhe mbështetësit e saj.

Ja postimi i tij

O opozita. Inceneratoret inceneratoret Rama Rama. Pirdhni pirdhni se ne nje vrym i bini gjithe diten dhe naten ju. E ka zgjedhur populli EDI RAMEN JO JU O OPOZITA. Deri ne zgjedhjet e 2025 i rruani leshte Edi Rames ju po shikoni nga 2030 ta po iku xete Rama se do merzitet pa per ju nuk pierdh Rama fare o Opozita e leshit. Doni ju sdoni e do populli Edi Ramen. Ju flisni si e jeme zeqos ne maje te thanes shikoni endrra naten si dhelpra per koqet e dashit. E ka zgjedhur sovrani dhe do ta zgjedhi prap e prap. JU I KENI HARRUAR VJEDHJET TUAJA GJIGAND.E PO KINI GJETUR POPULLIN SHQIPTAR QE FLISNI NGA BYTHA SE NE NJE VENDE TJETER U KISHIN DJEGUR TE GJELLE. Po vajtet 30 vjet ne pushtet nuk u ngopet me doni o u ngelte ne fyte hajdutlleku. Po boolle skeni me as turp as cipe. As ndere. Ngelet ne tv RamaRama. Irrofshi topet Rames se skeni ca i beni ju Rames se jeni nje grusht more jeziter. Partia Socialiste eshte super GJIGANDE RAMA SUPER GJIGANDE. PUTHUNI ME MILON PER PUSHT TET. SA TE JETE RAMA GJALLE.

About Redaksia

Check Also

Zbulohet ortakëria e Olsi Ramës me Amant Josifin në kërkim ndërkombëtar për 2.2 miliardë euro mashtrim

Mandati i arrestit ndërkombëtar për Amant Josifin erdhi pas disa shkrimeve investigative në mediat e …

Leave a Reply

Your email address will not be published.