Berisha: Festojnë nën kujdesin e qeverisë me portretin e Hitlerit shqiptar, babait shpirtëror të Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha ka publikuar videon e idhtarëve të diktatorit Enver Hoxha të cilët bën homazhe gjatë ditës së sotme në Varrezat e Dëshmorëve nën kujdesin e qeverisë.

“Festojnë nën kujdesin e qeverisë me portretet e Enver Hoxhës, Hitlerit shqiptar të pasluftës, babait shpirtëror të Edi Ramës, kryexhelatit të kombit shqiptar në Shqipëri dhe kryetradhëtarit të Kosovës!”, shkruan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Dosja e McGonigal/ Noka: FBI ka përgjuar Ramën, ka në dorë biseda mes tyre

Flamur Noka lexoi një tjetër dokument që sipas tij i përket dosjes së ish-agjentit Charles …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *