Berisha publikon videon: Shqiptarët në Milano i çojnë një mesazh Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka postuar një video nga festa e shqiptarëve në Milano të Italisë me rastin e Ditën e Flamurit.

Në video, shqiptarët shihen duke brohoritur në kor ‘Rama ik’.

“Në Milano shqiptarët festojnë Ditën e Flamurit dhe i çojnë një mesazh Edi Ramës”, shkruan Berisha në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Dosja e McGonigal/ Noka: FBI ka përgjuar Ramën, ka në dorë biseda mes tyre

Flamur Noka lexoi një tjetër dokument që sipas tij i përket dosjes së ish-agjentit Charles …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *