Berisha: Narkoeurot përdoren për çdo krim, përfshi edhe atë që kishin planifikuar ditën e sotme

Kryetari i PD, Sali Berisha ka denoncuar narko shtetin e Edi Ramës që po përdor përfitimet financiare për çdo krim që ndodh në vend, përfshi këtu edhe atë që kishin planifikuar ditën e sotme.

Berisha: Këtu narkoeurot përdoren për çdo krim, përfshi edhe atë që kishin planifikuar ditën e sotme.

Mbi këtë bazë, në Shqipëri është vendosur monizmi i plotë. Madje sot Edi Rama ka sot pushtet më shumë se sa kishte në vitin 1991 diktatori i fundit komunist. Për treguesin e zbatimit të ligjit, Shqipëria renditet 54 vende nder Kosovën, por edhe katër vende poshtë republikës socialiste të Vietnamit komunist.

About Redaksia

Check Also

Në dreq Ambasadorë memecë ndaj hajdutërisë mafioze

Ne dreq Ambasadoret memecë ndaj hajdurise mafioze te pandeshkuar te Rames e Veliajt dhe llafane …

Leave a Reply