Berisha: Rama po asgjëson SPAK-un duke kërkuar Kondilin

Kryetari i PD, Sali Berisha deklaroi gjatë konferencës për shtyp se, Bota e krimit darkon dhe drekon me eksponentë të krimit të organizuar që është në Parlament. Berisha tha se, ky është asgjësimi si kurrë më parë i sistemit të drejtësisë.

“Bota e krimit darkon dhe drekon me eksponentë të krimit të organizuar që është në Parlament.

Ky është asgjësimi si kurrë më parë i sistemit të drejtësisë. Kurrë ndonjëherë nuk ka ndodhur.

Urdhëroni tani, ish-drejtori i SHISH që e ka emëruar vetë, ia mbyll derën si bandit. Urdhëro shteti i tij.

Tani do organin e akuzës, o Kondili o nuk ka, thotë. Duke diskredituar totalisht këtë institucion, duke e asgjësuar këtë institucion”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

Gazetarja denoncon skandalin tjetër/Drejtorët i dhanë vetes tenderin për prishjen e 22 pallateve

Ola Xama ka qenë e ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, ku foli …

Leave a Reply