Berisha: Beteja është e ashpër, është personale midis Ramës dhe Ahmetajt

Berisha tha se, Beteja është e ashpër, është personale midis Ramës dhe Ahmetajt. Ai tha se, edhe dy vjet po të rrëmonin, nuk mund të imagjinoni kush ia dha Adriatik Doçit faturat që i mohonte Arben Ahmetaj.

“Intervista e tij mbrëmë hodhi dritë të plotë mbi të vërtetat, të cilat në këtë sallë, që nga viti 2014, i kanë denoncuar zyrtarë të PD, gazetarë.

Beteja është e ashpër, është personale midis Ramës dhe Ahmetajt.

Edhe dy vjet po të rrëmonin, nuk mund të imagjinoni kush ia dha Adriatik Doçit faturat që i mohonte Arben Ahmetaj.

Pra, nëse ai nuk e bën publik, do detyrohem t’i bëj publike. Ua them këtu sot.

Po dole për të bërë transparencë, bëje të plotë se do detyrohem t’ia them këtu.

Se këtu siç e shihni, personazhet në skenë janë qeveritarë mafiozë.

Këta janë e keqja e vendit ndaj dhe ne do i denonocjmë!”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

PD çon në Kushtetuese ligjin për komisionet hetimore

Opozita ka ankimuar këtë të premte në Gjykatëmn Kushtetuese ndryshimet në ligjin për komisionet hetimore …

Leave a Reply