Berisha, video-mesazh: Partia Demokratike është një dhe vetëm një!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka përcjellë sot një mesazh qytetarëve shoqëruar edhe me video, në këto ditë zhvillimesh të fuqishme në partinë më të madhe të opozitës, e cila po përgatitet për të fituar zgjedhjet vendore të 14 Majit.

Berisha shprehet se, Partia Demokratike është një dhe vetëm një! Është ajo forcë që ka për energji dhe frymëzim, lirinë!

About Redaksia

Check Also

Berisha: Garantoj çdo prind se do të paguhet për çdo fëmijë në mënyrë që të mos u mungojë më asnjë vakt

Lideri i opozitës, Sali Berisha ka premtuar se me ardhjen në pushtet të Partisë Demokratike, …

Leave a Reply