Këlliçi mesazh urimi besimtarëve muslimanë: Mundësi e madhe për shtimin e veprave të mira

Kandidati i opozitës për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi mesazh urimi besimtarëve muslimanë për Muajin e madhërishëm të Ramazanit.

Mesazhi

Të dashur motra dhe vëllezer të besimit Islam!

Nesër fillon muaji i Ramazanit.

Ramazani është një mundësi e madhe reflektimi dhe shprese në të gjitha dimensionet e jetës, dhe po ashtu një mundësi e madhe e shtimit të veprave të mira.

Dëshiroj t’ju uroj përzemërsisht një Ramazan të mbarë!

Zoti ua pranoftë agjërimin dhe lutjet në këtë muaj të bekuar!

Me dashamirësi,
Belind Këlliçi

About Redaksia

Check Also

Zhupa: Rama po pengon reformën zgjedhore, ka frikë nga vota e qytetarëve

Deputetja e partisë demokratike Ina Zhupa, gjatë fjalës së tij në tubimin e mbrëmjes së …

Leave a Reply