Qytetarët e Tiranës dhe biznesi i vogël mirëpresin planin e Këlliçit

Qytetarët e Tiranës dhe biznesi i vogël e kanë pritur mirë programin e kandidatit të opozitës për kryebashkiak të Tiranës, Belind Këlliçi.

“Qytetarët e Tiranës dhe biznesi i vogël e kanë pritur mirë programin tim për zbutjen e kostos së jetesës, transportin publik falas dhe uljen e taksave e tarifave bashkiake. Te “Myslym Shyri” si kudo tjetër, gjen nevojën për ndryshim”, shkruan Këlliçi në Facebook.

About Redaksia

Check Also

I paguari nga Rama ofendon shqiptarët e Kosovës pse kanë bojkotuar plazhet e Shqipërisë: Jeni hajvana!

Shërbimet e një servili të paguar nga Rama që ofendon popullin e tij. Nga Berat …

Leave a Reply