Studentët në radhë të gjata për abone urbani në Tiranë

Me dhjetëra studentë presin në radhë për të marrë abonetë mujore për të udhëtuar me autobusë në kryeqytet.

Në pamjet e siguruara nga Syri tv duket qartë se studentët duhet të presin dhe kaosi është i pashmangshëm.

About Redaksia

Check Also

SPAK merr të pandehur deputetin e Ramës. akuzat…,

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ditën e sotme ka marrë zyrtarisht …

Leave a Reply