Këlliçi: Krraba meriton të jetë pjesë e Bashkisë jo vetëm në hartë, por edhe me shërbime

Kanidati i opozitës për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi u takua sot me banorët e Kërrabës. Këlliçi shkruan në një postim në Facebook se, Krraba meriton të jetë pjesë e Bashkisë jo vetëm në hartë, por edhe me shërbime.

Postimi

Dita ka nis e vrullshme sot me takime në Krrabën që meriton të jetë pjesë e Bashkisë jo vetëm në hartë, por edhe me shërbime. Do të jetë një e shtunë me ecje, me biseda nga afër me banorët punëtorë e të mençur të ish-komunave, të cilët kërkojnë ndryshim.

#BashkëFitojmë #Tirana #BelindKëlliçi

About Redaksia

Check Also

Si SPAK e “çliroi” Dakon nga akuza e korrupsionit madhor dhe e bashkëpunimit me krimin

BIRN: Ish-kryebashkiaku do përfitojë nga gjykimi i shkurtuar Ish-kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako do të …

Leave a Reply