Pengjet dalin hapur në mbështetje të PS, Alibasha feston Pashkët me Veliajn (Foto)

Pengjet e Ramës dalin hapur në mbështetje të PS. Enkelejd Alibeaj ka festuar Pashkët me Erion Veliajn. OraNews ka publikuar dhe dy foto ku Veliaj shihet teksa përshëndetet me Alibeajn, ndërkohë që krah tij qëndrojnë dhe mjaft socialistë të tjerë.

Sipas OraNews, fotoja është marrë nga një postim i bërë nga kryebashkiaku Veliaj në Instragram, por më pas ai e ka zhdukur foton. Në postimet e bëra nga Veliaj, kjo foto nuk gjendet. Postimi është fshirë nga Instagrami i kryebashkiakut, por fakti që dyshja kanë festuar bashkë, qëndron ende.

Përse e fshiu postimin kryebashkiaku?

About Redaksia

Check Also

Këlliçi: 7 raste konkrete se ku fshihen paratë publike të vjedhura të inceneratorit fantazmë të Tiranës

DEKLARATË PËR MEDIA ANËTARI I KRYESISË NË PD, BELIND KËLLIÇI Të nderuar qytetarë, Jam sot …

Leave a Reply