Bardh Spahia: Programi ynë, investime dhe shërbime në çdo pjesë të Shkodrës

Kryetari i bashkisë Shkodër Bardh Spahia ka zhvilluar takime me banorët e qytetit në pragë të fushatës elektorale.

Në një postim në Facebook Spahin tregon se është ndërtuar një program 4 vjeçar për investime në çdo rajon të Shkodrës.

Postimi i kryebashkiakut Spahia

Mbështetjen e bashkëqytetarëve të mi po e gjej në cdo takim që realizoj, në qytet apo njësi administrative. Mirënjohës pa fund ndaj tyre dhe pas 14 Majit së bashku do të punojmë për Shkodrën, që t’i vëmë në zbatim projektet tona.

#BashkëFitojmë

#votoBardhSpahia2️

#votoBashkëFitojmë1️

About Redaksia

Check Also

Korreshi: Gazeta e Meros ngatërron qëllimisht opinionin publik për të justifikuar vdekjen e dy qytetarëve të pafajshëm

Deputeti i PD, Saimir Korreshi ka reaguar pas lajmeve të rreme që ka publikuar mediat …

Leave a Reply