?????????????????????????????????????????????????????????

Berisha publikon videon: Belo dhe ekipi i tij i fitores!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar në llogarinë e tij të Facebook, video-prezantimin e kandidatëve për këshillin bashkiak të Tiranës.

Lista kryesohet nga personalitete si mjeku Ilir Alimehmeti, ish-deputetja Silva Caka, aktori dhe aktivisti Julian Deda, gazetaret e njohura Alba Kepi dhe Beti Njuma apo edhe ekonomisti Arben Tafaj.

“Belo dhe ekipi i tij i fitores”, shkruan Berisha krahas videos.

About Redaksia

Check Also

BIRN: Amendamentin për amnistimin e zyrtarëve të korruptuar e propozoi Ndreca

Relatori socialist në Komisionin e Ligjeve dhe ministri i Drejtësisë i hapën rrugën përfshirjes së …

Leave a Reply