Fisnik Qosja për Kavajën: Masivitet dhe padurim për ndryshimin në 14 maj

Në mbështetje të kandidatit demokrat për kryetar bashkie në Kavajë, Fisnik Qosja, deputeti i PD-së Ervin Salianji ka qenë i pranishëm në Synej, ku ka theksuar se ka një masivitet dhe padurim për ndryshim.

“Synej, masivitet dhe padurim për ndryshimin! Në 14 maj i rikthejmë bashkinë qytetarëve!”, shkruan Salianji në Facebook.

About Redaksia

Check Also

Bufi i Roskovecit blen fuoristradë luksoze me paratë e taksapaguesve

Në çdo fundvit njësitë e qeverisjes vendore mbledhin këshillin bashkiak për të miratuar buxhetin e …

Leave a Reply