Manjani: Largimi i autorizimit nga partia pa anëtarë?!

Analisti Ylli Manjani reagoi pas lajmit për dorëheqjen e Enkelejd Alibeajt dhe lajmeve në median pro-qeveritare.

“Po, po, vazhdoni mbushni lajmet me largimin e autorizimit nga partia pa anëtarë.

Kërkoni largimin e drejtuesit nga anëtarët pa parti.

Bëni thirrje dorëheqjes të dorëhiqet nga dorëheqja.

Dhe kështu e zgjidhët problemin. D.m.th ishim mirë kur ishim keq.

Zaten komunizmi brirë nuk ka.

E mbani mend sa mirë ishim krahasuar me ’38-ën?! Ndërkohë komandanti sundonte për qejf…,” shkruan Manjani me ironi.

About Redaksia

Check Also

Edhe nëse i pyet se cila ka qenë tema e “samiteve”… nuk e mbajnë mend!

Gent STRAZIMIRI “Pas këtij samiti, Shqipëria ka një peshë tjetër në arenën ndërkombëtare” (e ka …

Leave a Reply