Berisha mbledh sot Kryesinë e PD, ja çfarë do të diskutohet

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha do të mbledhë sot në selinë blu kryesinë e partisë.

Mbledhja do të nisë në orën 12:00 dhe mësohet se fokusi i diskutimit me grupin parlamentar do të jetë rezultati i zgjedhjeve lokale të 14 majit.

About Redaksia

Check Also

Lajthit Rama, urdhëron shoqërimin e 3 të miturve në komisariat pse nuk i buzëqeshën!

Një situatë sa skandaloze dhe sa e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën …

Leave a Reply