Berisha nxjerr videon: Sistemi ligjor i votimit u zëvendësua me sistemin e pushtimit

Kryetari i PD, Sali Berisha, në vijim të denoncimeve të masakrës zgjedhore të 14 majit ka postuar në faqen e tij në Facebook një video ku një anëtar i komisionit të votimit denoncon metodat e përdorura nga pushteti për të manipuluar dhe intimiduar votuesit.

Postimi

Sistemi ligjor i votimit në qendrën e votimit, u zëvendësua me sistemin e pushtimit të saj nga policia politike e patronazhistëve dhe aktivistëve famëzinj të Edi Ramës.

Ndiqeni sipas deshirës këtë dëshmi!

About Redaksia

Check Also

Ish-ministri Tahiri lirohet nga burgu, Zëri i Amerikës: Komuniteti ndërkombëtar i shqetësuar

Në Shqipëri, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri do ta kalojë kohën e mbetur të dënimit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *