Foto-lajm/ Luli nga liqeni: Gati për përballje…

Luli Basha ka deklaruar sot nga liqeni i Pogradecit se është gati për përballje.

Në takim kanë marrë pjesë 8 persona, dy kamarierë dhe banakieri i lokalit.

About Redaksia

Check Also

Berisha: Sërish ne do rivendosim betejën më të egër kundër korrupsionit, tolerancë zero ndaj tij!

Kryetari i PD, Sali Berisha duke folur në tubimin qytetar, ka deklaruar se Partia Demokratike …

Leave a Reply