Berisha, nesër një komunikim të rëndësishëm me mediat dhe publikun

Kryetari i PD Sali Berisha pritet të ketë një komunikim të rëndësishëm nesër me mediat ku në qendër të saj do të jenë zhvilimet e fundit ekonomike dhe politike që po kalon vendi. Vendi është në prag të kolapsit politik dhe ekonomik për shkak të njehsimit të qeverisë me mafian dhe një sërë skandalesh kanë pushtuar Ramën dhe qeverinë e tij.

About Redaksia

Check Also

Begaj dhe Balla sajojnë vizita shtetërore në Gjermani, dy bileta për Hamburg

Golat e kombëtares këtë europian në Gjermani janë nga ato ngjarje që kur të kujtohen …

Leave a Reply