Paloka: Ja kryetari tipik “rlindas”, pasi u mori votën, tani i quan k*rva…

Deputeti i PD, Edi Paloka ka reaguar pas publikimit të skandalit të kryebashkiakut të Divjakës, Josif Gorrea, i cili shan dhe ofendon banorët që protestojnë kundër plehrave, duke i quajtur k*rva.

Ja kryetari tipik “rilindas”, pasi ju mori votat i quan “kurva” se protestojnë kundër plehrave. Po ju që votuat një plehrë për kryetar, ta gëzoni tani…’, shkruan Paloka në Facebook.

Debati:

Qytetari: Tani këta kanë pretendime që mos të derdhen më, le të mbulohen, por vetëm të mos derdhen.

Kryetari: I thuaj atyre të ikin dhe t’i kishin bërë protestat para 10 vjetesh ai Like k*rva. Para 10 vjetësh t’i kishte bërë. Sot ti nuk më bën mua p*rdhë.

QytetarëtKujt i thua k*rvë, ti ke marrë vota nga ne o maskara.

Kryetari: Nuk i dua votat e tua, protestën duhet ta kishe bërë si njeri, protestën shko bëje me shokun tënd se me mua nuk ke shanse ti.

About Redaksia

Check Also

Inceneratori fantazëm i Tiranës mori 3,8 milionë euro në 4 muaj!

Teksa investimet publike nga buxheti i shtetit kanë pësuar rënie të ndjeshme si me planin dhe …

Leave a Reply