Berisha: Flakën Kurbinit ia vuri Bashkia duke djegur plehrat!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari, i cili shkruan se zjarri në Kurbin nuk është vënë nga individë, por nga vetë bashkia e këtij qyteti për shkak të grumbullimit të madh të mbeturinave. Qytetari shkruan se, zjarri u ka dalë jashtë kontrollit dhe për këtë kanë fajësuar persona që edhe i kanë arrestuar.

Postimi kreut të PD, Berisha

Flakën Kurbinit ia vuri Bashkia duke djegur plehrat!

Për të fshehur krimin e Bashkisë që djeg mbetutinat, arrestohen njerëz të pafajshëm,

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital.

Z.Berisha kryetaria e Bashkise kurbin po mundohet te justifikoj zjarrin e ven nga bashkia kurbin tek mbeturinat qe hidhen nga kjo bashki. por zjarri ju doli jasht kontrollit tani bejn arrestime me njerez te pafajshem kapen me fukarej qe nuk kan buk ne shpi nuk ka kurbinas qe djeg vendin e ti bashkia kurbin esht fajtore per zjarrin e ven tek mbeturinat edhe para ca vitesh ka ndodhur e njejta gje ne nje koh te mbeturinat ka persona qe marrin rroga nga bashkia si roje. Hidhe neser ne ora 9:00 naten e mire.

About Redaksia

Check Also

Bufi i Rroskovecit e humbi “betejën” e parë në Gjykatën e Posaçme

Nga Luan BAÇI Bufi i Rroskovecit e humbi “betejën”e parë të saj në Gjykatën e …

Leave a Reply