Berisha nxjerr videon: Berati një natë nën flakë, qeveria në vakanca

Kryetari i PD, Sali Berisha ka denoncuar një tjetër rast të rë nies së zjarreve në vend. Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, Berati ndodhet nën flakë, ndërsa nuk duken as zjarrfikes dhe as helicopter për të shuar flakët.

Postimi

Berati një natë nën flakë, qeveria në vakanca.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital!

Mirëmbrëma Prof. Berisha!

Berati nën flake, as zjarrfikëse e as helikopter nuk dëgjohet të kalojë për të shuar zjarrin që po përhapet e po kërcënon banesat e fshatrave Remanicë, Veterik etj.

About Redaksia

Check Also

Meta: Shqipëria, vendi i dytë më i korruptuar në botë pas Zambias

Presidenti i Partisë së Lirisë Ilir Meta, në një deklaratë për mediat ka komentuar miratimin …

Leave a Reply