Berisha publikon videon: Banorit po i digjet ullishtja, Haki Çako e shan në prani të kryetares së PS

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një video ku shikohet Haki Çako që shan dhe i thotë legen në prani të kryetares së PS një qytetar që i është djegur ullishtja. Qytetari shkruan se, zonja pas Hakiut eshte Valbona, kryetare e PS Berat. E regjistrova vete, tashme sa zbrita nga mali Remanices.

Postimi

Banorit po i digjet ullishtja, Haki Çako e shan dhe i thotë legen në prani të kryetares së PS.

Dënoj me ashpërsinë më të madhe arrogancën ndaj qytetarit!

Shikoni videon dhe lexoni mesazhin e qytetarit dixhital.

Haki Çako i drejtohet qytetarit:Mo me ça trapin mua. Legen

Arroganca e pushtetit kerkon t’i terheqim zvarre profesor. Shqiperine nuk ua falim. Jam ketu ne fshatin Remanice me banoret qe po u digjen ullinjte.

Shqiperine do e ngrejme ne protesta te fuqishme!

Degjohet ne video Hakiu kur i thote qytetarit:- Legen!

Sekonda e 3-4.

Zonja pas Hakiut eshte Valbona, kryetare e PS Berat. E regjistrova vete, tashme sa zbrita nga mali Remanices.

Banori me emrin Adriatik Selami me falenderoi per regjistrimin qe i bera dhe me kerkoi vete ta bejme publike.

Hakiu me syzet 2 mije euro ju prish terezia e pushimeve dhe ne arrogance te plote fyen me fjalor rruge banorin qe i digjen ullinjte.

About Redaksia

Check Also

Alizoti: Ministri i Brendshëm ka frikë të përmendë emrat e banditëve të zonës ku është zgjedhur

Deputeti i PD, Tomorr Alizoti ka folur për lidhjet e kryeministrit Edi Rama me eksponentë …

Leave a Reply