Tom Doshi, 3 mijë tendera nga Rama

Kryetari i PD, Sali Berisha ka deklaruar sot se Tom Doshi ka marrë 3 mijë tendera në shëndetësi. Ai ka denoncuar masakrën që është bërë në shëndetësi me futjen e ilaçeve jashtë vendeve të BE.

A e dini ju se shqiptarët marrin ilaçet më të pavlera ndoshta? Akti i parë që bëri Edi Rama kur erdhi në pushtet, në ndikimin e kushërirës, që u garantonte shqiptarëve ilaçe të hapësirës evropiane. Mund të ishin pak më shtrenjtë, por kishin cilësi. Kurse vetëm Tom Doshi me cilësinë e tij, ka marrë 3 mijë tendera.

Prandaj krimi shndërrohet në votë dhe vota në krim,” shtoi Berisha.

About Redaksia

Check Also

Begaj dhe Balla sajojnë vizita shtetërore në Gjermani, dy bileta për Hamburg

Golat e kombëtares këtë europian në Gjermani janë nga ato ngjarje që kur të kujtohen …

Leave a Reply