Bardhi-Bashës: Të mashtrosh me vetëdije të tjerët dhe mbi të gjitha veten është e pafalshme!

Deputeti demokrat Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me Kuvenin Kombëtar të Partisë Demokratike të thirrur nga Lulzim Basha.

Në një postim në rrjetet sociale, Bardhi ka reaguar duke ndarë një shprehje të Dostojevskit.

“Të jetosh në deziluzion, është fatkeqësi personale. Të mashtrosh me vetëdije të tjerët dhe mbi të gjitha veten, për të disatën herë, është e pafalshme!”, shkruan Bardhi.

About Redaksia

Check Also

Eurostat:1.1 milionë shqiptarë u larguan nga vendi në 10 vite, Berisha-Ramës:Shpopullimi krimi yt madhor

Sali Berisha Mirëmbrëma dhe përshëndetjet më të përzemërta, ju misionarëve të pamposhtur të lirisë, dinjitetit, …

Leave a Reply