Garo: Demokratët kanë zgjedhur të përballen me Ramën dhe jo të bëhen pjesë e shoqatës së pengjeve

Zëdhënësja e PD, Floriana Garo ka reaguar pas takimit që Basha bëri me mbështetësit e siguruar me ndihmën e pushtetit. Garo shkruan në reagimin e saj se më i vetmuar dhe i braktisur se kurrë, Peng Basha, përmes eventit Balla – Brava, fitoi sot nga Rama monopolin e pengut.

Reagimi i zëdhënëses së PD, Floriana Garo

Më i vetmuar dhe i braktisur se kurrë, Peng Basha, përmes eventit Balla – Brava, fitoi sot nga Rama monopolin e pengut!

Thënë ndryshe, nuk ka rëndësi si e sa keqpërdoret e konsumohet, rëndësi ka që ai do vazhdojë të jetë përjetësisht peng – kryetar dhe askush tjetër nuk mund t’ja marrë këtë “privilegj”.

Demokratët e vërtetë kanë zgjedhur të përballen me Ramën dhe jo të bëhen pjesë e shoqatës së pengjeve Basha apo pazareve të tij!

About Redaksia

Check Also

Alizoti: Ministri i Brendshëm ka frikë të përmendë emrat e banditëve të zonës ku është zgjedhur

Deputeti i PD, Tomorr Alizoti ka folur për lidhjet e kryeministrit Edi Rama me eksponentë …

Leave a Reply