Berisha: Goli i Bajramit i bekur! Tifozët kuqezi e kanë tërbuar gjithnjë Edi Ramën

Kryetari i PD, Sali Berisha, gjatë konferencës për shtyp përshëndeti kuqezinjtë në Çeki me një skuadër realisht shumë të fortë. Berisha tha se, tifozët kuqezi janë zotërit e arenës, e kanë tërbuar gjithnjë Edi Ramën.

“Nuk mund të mos e nis me një përshëndetje të zjarrtë për kuqezinjtë në Çeki me një skuadër realisht shumë të fortë. Goli i Bajramit ishte një gol fantastik i bekur i cili shpresojmë dhe të urojmë që të hapë rrugën për ekipin tonë për vendin që meriton. Është një formë shumë të veçantë dhe këtu pa diskutim ka trajneri i ri i cili e shof që është një trajner i mençur, ka studiuar shumë mirë të gjitha potencialet e ekipt dhe në udhëheqjen e tij ekipi kombëtar po jep edhe do të japë më të mirën që mundet. Së dyti gjithnji një përshëndetje të përzemërt tifozëve kuqezi ju e patë ata ishin zotërit e arenës në entuziazmin e tyre dhe ajo energji pozitive e tyre që e ka tërbuar gjithnjë Edi Ramën është një frymëzim i madh për lojtarët dhe një energji pozitive për lojtarët në fushë”, tha Berisha.

About Redaksia

Check Also

Begaj dhe Balla sajojnë vizita shtetërore në Gjermani, dy bileta për Hamburg

Golat e kombëtares këtë europian në Gjermani janë nga ato ngjarje që kur të kujtohen …

Leave a Reply