Skandali në AKSH, Drejtoresha i kërkon policisë të prodhojë kode fallse

Nuk ndalen skandalet në AKSH. Drejtoresha e Përgjithshme e këtij institucioni i kërkon zyrtarisht policisë së shtetit përmes një email drejtuar Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë që të prodhojnë të dhëna false në sistemin elektronik.

Postimi i Gent PROGNI

Skandalet e AKSHI nuk kane fund ! Shikoni cfare emaili dergon Drejtoresha e AKSHI Mirlinda Karcanaj per policine e shtetit.
Sic bejne dokumente fallso i thote , te bejne dhe QR fallso (QR stands for “Quick Response.” While they may look simple, QR codes are capable of storing lots of data.)
Pra QR code ne kemi ne KQZ te fleta e votimit, ne cdo dokument qe gjenerohet nga e-albania etj etj … dhe Zysha i thote Policise ju beni dokuemente fallso sju gjen gje nese i beni dhe QR code fallso …
Doni me per Belulin … ?

About Redaksia

Check Also

7 familjet mafioze që u lajmëruan për arrestimet dhe loja e ndyrë e Dumanit për të shpëtuar Olsi Ramën

Sali Berisha Sot çdo opozitar pret me padurim fitoren ndaj një regjimi të pamëshirë, antishqiptar …

Leave a Reply