Përfundon në spital kameramani që goditi Ronaldo

Një goditje dënimi e Cristiano Ronaldos, rezultoi fatale për kameramanin që qëndronte mbrapa portës, teksa topi i gjuajtur nga ylli portugez në ndeshjen që Al Nassr zhvilloi mbrëmjen e djeshme ndaj Al Raed, përfundoi në kokën e tij, duke i shkaktuar dëmtime serioze.

Ai po ndiqte gjuajtjen e portugezit dhe në një moment të caktuar është goditur nga topi në fytyrë.

Ky moment u bë viral në rrjetet sociale, ndërkohë që raportohet se kameramani u dërgua në spital për të marrë mjekimet e nevojshme pas gjuajtjes potente nga distanca e ylli portugez.

 

About Redaksia

Check Also

Vidal kritikon Ten Hag: Kush është ai që largon Ronaldon?

Arturo Vidal aktualisht aktivizohet në Brazil me klubin Athletico Paranaense, megjithatë mesfushori mbetet një ndjekës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *