Plas tek Manchester United, përleshen 4 futbollistë

Manchester United nuk është duke kaluar momente të mira në këtë fillim-sezoni. Aktualisht, “Djajtë e Kuq” e shohin veten në vendin e 13-të në tabelë, ndërsa trajneri Erik ten Hag rrezikon të shkarkohet.

E pas humbjes nga Brightoni duket se nervat janë ngritur në dhomat e zhveshjes së United. Sipas medias britanike, “The Sun”, në fund të ndeshjes së humbur nga skuadra e De Zerbit, ka pasur përleshje mes lojtarëve të Man Utd.

Gjithçka duket se ka nisur pas një diskutimi mes Bruno Fernandes dhe Scott McTominay, ndërsa duket se aty janë përfshirë edhe Lisandro Martinez e Victor Lindelof.

Klubi anglez megjithatë ka përgënjeshtruar gjithçka, sipas mediumit tjetër britanik, “Daily Mail”.

Manchester United nuk është duke kaluar momente të mira në këtë fillim-sezoni.

Aktualisht, “Djajtë e Kuq” e shohin veten në vendin e 13-të në tabelë, ndërsa trajneri Erik ten Hag rrezikon të shkarkohet.

E pas humbjes nga Brightoni duket se nervat janë ngritur në dhomat e zhveshjes së United.

Sipas mediumit britanik “The Sun”, në fund të ndeshjes së humbur nga skuadra e De Zerbit, ka pasur përleshje mes lojtarëve të Man Utd, përcjell “Gazeta Express”.

Gjithçka duket se ka nisur pas një diskutimi mes Bruno Fernandes dhe Scott McTominay, ndërsa duket se aty janë përfshirë edhe Lisandro Martinez e Victor Lindelof.

Klubi anglez megjithatë ka përgënjeshtruar gjithçka, sipas mediumit tjetër britanik, “Daily Mail”.

About Redaksia

Check Also

Vidal kritikon Ten Hag: Kush është ai që largon Ronaldon?

Arturo Vidal aktualisht aktivizohet në Brazil me klubin Athletico Paranaense, megjithatë mesfushori mbetet një ndjekës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *