Foto/ Berisha: Vllau i Vuçiçit mori përgjigjen e merituar në “Air Albania”

Kryetari i PD, Sali Berisha, komentoi një foto që u bë virale nga ndeshja e mbrëmshme e kombëtares kundër Çekisë.

Në ndeshjen e fituar me rezultat spektakolar 3-0, në stadium u shpalos edhe një banderolë ku shkruhej: “Mallkue qoftë kush s’na do bashkë”.

Berisha shkruan se Edi Rama, i etiketuar si Pashiqi shqipfolës, mori përgjigjen e merituar mbrëmë në stadium.

“Vllau i Vuçiçit, Pashiqi shqipfolës, argati i Beogradit mori mbrëmë përgjigjen e merituar në Arenën Air Albania!”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Begaj dhe Balla sajojnë vizita shtetërore në Gjermani, dy bileta për Hamburg

Golat e kombëtares këtë europian në Gjermani janë nga ato ngjarje që kur të kujtohen …

Leave a Reply