Autobusët e shërbimit urban publik Vlorë në shërbim të Asamblesë së PS dhe Ramës

Reagimi i kryetarit te PD Vlore, z.Atird Hoxha

Autobusët e shërbimit urban publik, në shërbim të Asamblesë së PS Vlorë dhe Kryeministrit Rama.
Në shkelje flagrante të ligjit dhe në shpërdorim të detyrës nga ana e Kryetarit të Bashkisë Dredha II.

About Redaksia

Check Also

Noka: Drejtorët që zëvendësuan ata të aferës 5D u emëruan me telefon nga burgu

Deputeti i PD, Flamur Noka, në një fjalim në parlament, bëri një deklaratë të fortë. …