Golat e Asanit dhe Asllanit në garë për më të mirin në kualifikimet e Euro 2024

Super-golat e Jasir Asanit dhe të Kristjan Asllanit janë futur në mesin e më të mirëve në fazën eliminatore të Euro 2024.

Futbollisti i Interit kishte realizuar gol fenomenal kundër Ishujve Faroe në udhëtim, ndërsa lojtari nga Maqedonia e Veriut e kishte shtuar një tjetër “predhë” kundër Polonisë, për të zënë vend në mesin e golave më të mirë të kualifikimeve.

Më poshtë mund t’i shihni Top 10 golat e fazës eliminatore të Kampionatit Evropian.

 

About Redaksia

Check Also

Bayern Munich del me njoftim zyrtar për trajnerin Tuchel  

Thomas Tuchel përfundoi në qendër të ciklonit, pjesa më e madhe e ambientit bëri përgjegjës …