Berisha publikon videon: Dosja e Klubit “Partizani”, një piramidë mashtrimi!

Kryetari i PD, Sali Berisha publikoi në rrjetet sociale videon që tregon me fakte se si procesi për të ashtuquajturën dosja e Klubit “Partizani” është thjesht një piramidë mashtrimi.

Në video tregohen me detaje të gjitha shkeljet e SPAK për këtë dosje, duke faktuar se procesi është politik.

“Arrestimi politik i liderit të opozitës në Shqipëri, Sali Berisha.

Dosja e Klubit Partizani, një piramidë mashtrimi.

Me lutjen time, shpërndajeni sa më shumë!”, shkruan Berisha.

About Redaksia

Check Also

Lul euroatlantiku bën një postim në facebook, tregon çfarë do bëjë kur të jetë kryeministër

Taksa e sheshtë 9% do ti jep fund tiranisë mbi shtresën e mesme dhe sipërmarrjen. Këtë …