Baton Haxhiu kërcënon Belind Këlliçin: Këtej e tutje ruaju…!

Analisti Baton Haxhiu kërcënoi kërcënoi anëtarin e kryesisë së PD, Belind Këlliçi gjatë emisionit “Opinion” në tv Klan.

Belind Këlliçi në një lidhje direkte për emisionin Opinion në Tv Klan, iu drejtua Baton Haxhiut se, ke marrë nga 4 milionë lekë në muaj nga inceneratorët për portalin që drejton.

Pas kësaj deklarate Baton Haxhiu e kërcënoi publikisht Këlliçi nga tv Klan duke i thënë; “këtej e tutje ruaju…!

Pjesë nga biseda në tv

Baton Haxhiu: Belind, këtej e tutje ruaju!

Belind Këlliçi: Përse duhe të ruhem, Baton?

Baton Haxhiu: Kaq po të them, ruahu Belind!

Belind Këlliçi: Ti po më kërcënon?

Baton Haxhiu: Nuk po të kërcënoj, por ruaju…

About Redaksia

Check Also

Lul euroatlantiku bën një postim në facebook, tregon çfarë do bëjë kur të jetë kryeministër

Taksa e sheshtë 9% do ti jep fund tiranisë mbi shtresën e mesme dhe sipërmarrjen. Këtë …