Orteku demokrat do marrë para qeverinë!

Deputetet demokrate Sorina Koti dhe Ina Zhupa duke folur në protestën qytetare para parlamentit se, në Shqipëri po instalohet diktatura.

Deputetja Koti u ka bërë thirrje ndërkombëtarëve që të gjejnë rrugën dhe të shkojnë tek opozita.

Ndërsa deputetja Zhupa tha se, sot në fytyrat e tyre, frika e fjalëve të Arben Ahmetaj.

About Redaksia

Check Also

Berisha: Garantoj çdo prind se do të paguhet për çdo fëmijë në mënyrë që të mos u mungojë më asnjë vakt

Lideri i opozitës, Sali Berisha ka premtuar se me ardhjen në pushtet të Partisë Demokratike, …