Berisha publikon videon: Sjellje brutale e gardistit ndaj gazetarit në detyrë!

Kryetari i PD, Sali Berisha ka publikuar një video ku shikohet dhuna verbale ndaj gazetarit Ardit Hoxha në detyrë. Berisha dënon me ashpërsinë me të madhe këtë sjellje të dhunshme ndaj gazetarit.

“Sjellje brutale e gardistit ndaj gazetarit Ardit Hoxha në detyrë. Dënoj me ashpërsinë me të madhe këtë sjellje të dhunshme ndaj gazetarit Ardit Hoxha”, shkruan Berisha në reagimin e tij.

About Redaksia

Check Also

Skandal/ Bashkia nuk ka vende në kopshte e çerdhe për 80% të fëmijëve, i detyron të shkojnë tek privati

ESIONA KONOMI 80% e fëmijëve në moshë çerdheje dhe kopshti në Bashkinë e Tiranës nuk …