Luli del nga Kuvendi i zgërlaqur, Noka: Je tradhtar, je i pabesë, je i paburrë, je…

Luli la sallën e Kuvendit i zgërlaqur pasi mazhoranca nuk i miratoi dy amendamente që kishte paraqitur.

Teksa largohej nga Kuvendi, ishte deputeti Flamur Noka që e quajti tradhtar dhe të pafytyrë.

“Je tradhtar, je i pabesë, je i paburrë, je mercenar”tha Noka.

Ndërkohë Basha kishte hyrë në sallë një orë përpara se të niste seanca.

About Redaksia

Check Also

Noka: Drejtorët që zëvendësuan ata të aferës 5D u emëruan me telefon nga burgu

Deputeti i PD, Flamur Noka, në një fjalim në parlament, bëri një deklaratë të fortë. …