Goditet në Parlament makina e Ballës

Mosbindja civile vazhdon në Parlament.
Deputetët e opozitës godasin me vezë makinën e ministrit Balla dhe atë të sekretarit të Kuvendit. Incidentet ndodhën pas përfundimit të seancës plenare. E pari që u godit ishte makina e Ballës, dhe më pas ajo e sekretarit të Kuvendit, Genc Gjoncaj.

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Flamur Noka ka qëlluar me vezë në drejtim të mjeteve të Ballës dhe Gjoncajn.

About Krye Redaktor

Check Also

Zgjedhjet në Himarë, KQZ regjistron PD me kryetar Sali Berishën

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka regjistruar partitë për garën e pjesshme elektorale të 4 gushtit …