Grabitet nën kërcënimin e armës një dyqan në Tiranë

Një dyqan me celularë ka rënë pre e vjedhjes. Ngjarja ndodhi rreth orës 09:30 në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë.

Sipas burimeve policore, një person i maskuar ka hyrë në biznes dhe përmes kërcënimit me armë, ka marrë një sasi të konsiderueshme celularësh që subjekti i tretonte.

Policia bëri të ditur se, rreth orës 09:30, në rrugën “Myslym Shyri”, një person me maskë të zezë dhe me një xhup të kuq, nën kërcënimin e një sendi të dyshuar si armë zjarri pistoletë, ka marrë disa aparate celular në dyqanin e shtetasit M. F., dhe më pas është larguar.

About Redaksia

Check Also

Eurostat:1.1 milionë shqiptarë u larguan nga vendi në 10 vite, Berisha-Ramës:Shpopullimi krimi yt madhor

Sali Berisha Mirëmbrëma dhe përshëndetjet më të përzemërta, ju misionarëve të pamposhtur të lirisë, dinjitetit, …